KONST / Litografier / Färglitografi 12295323
nr 1229 5323
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Kalskärgård. Signerad, numrerad 233/310, Signerad, löst blad, bladets mått: 58x48
Kondition: gulnat blad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:34:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson